HABERLER

RİZE VALİSİ SAYIN KEMAL ÇEBER’İN OKULUMUZU ZİYARETİ.
  27 Şubat 2020

26 şubat 2020 tarihinde Rize Valisi Sayın Kemal ÇEBER, İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan DEDEBAĞI, Kalkandere Kaymakamı Sercan YILMAZ, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan YILDIRIM, Ak Parti Kalkandere ilçe Başkanı Hasan AYYILDIZ ve Rize Valiliği Basın Yayın Müdürü Muhammet KALYONCU ile birlikte Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’müzü ziyaret ettiler.

Rize Valisi Sayın Kemal ÇEBER ve beraberindeki heyet, Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür’ümüz Kenan Şaban SÜZGÜN ve rütbeli personelimiz tarafından karşılandı.

Rize Valisi Sayın Kemal ÇEBER, Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Rize için çok önemli olduğunu vurgulayarak, “ İlimiz için Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü çok önemli bir değerdir. Bu eğitim kurumu şuana kadar çok güzel hizmetler vermiştir. Bundan sonra da Emniyet Teşkilatı disiplin tüzüğüne uygun olarak nitelikli Polisler yetiştirilmesi, kaliteli hizmetler verilmesi konusunda, Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımızın desteği, Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürümüz Kenan Şaban SÜZGÜN’ün koordinesi ile daha verimli ve başarılı sonuçlar elde edeceğimize inancım tamdır. “ demiştir.

Ardından personel ile de bir araya gelen Rize Valisi Sayın Kemal ÇEBER onlarla da sohbet ettikten sonra ziyaretine son vermiştir.

Rize Valisi Sayın Kemal ÇEBER’e ziyaretinden ve vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ediyor, saygılarımızı arz ediyoruz.

Haber Paylaş